NK WDC Dutch Amateur League 2019

Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
15 juni 2019 10:00 - 16 juni 2019 22:00
Locatie
de Bonte Wever, Assen - Stadsbroek 17
9405 BK Assen, Nederland

Dagindeling

Zaterdag

Ballroom Latin
Pre-Amateur over 30 Ballroom   Pre-Amateur Latin
National Amateur Ballroom   National Amateur over 30 Latin
MasterClass over 30 Ballroom   MasterClass Amateur Latin
MasterClass over 40 Ballroom   MasterClass Junior Latin
MasterClass over 50 Ballroom   MasterClass Juvenile Latin
MasterClass over 60 Ballroom   MasterClass Youth <19 Latin
MasterClass Classic Showdance   MasterClass Youth <21 Latin
Wheelchair 5-Dance Ballroom (Duo & Combi)   MasterClass Exhibition
Wheelchair 3-Dance Ballroom (Duo & Combi)   DPL - NK Professional Latin
DPL - Professional Classic Showdance   DPL - NK Exhibition 
Pro-Am Ballroom    

Zondag

Ballroom Latin
Pre-Amateur Ballroom   Pre-Amateur over 30 Latin
National Amateur over 30 Ballroom   National Amateur Latin
MasterClass Amateur Ballroom   MasterClass over 30 Latin
MasterClass Junior Ballroom   MasterClass over 40 Latin
MasterClass Juvenile Ballroom   MasterClass over 50 Latin
MasterClass Youth <19 Ballroom   MasterClass over 60 Latin
MasterClass Youth <21 Ballroom   MasterClass Latin Showdance
DPL - NK Professional Ballroom   Wheelchair 5-Dance Latin (Duo & Combi)
    Wheelchair 3-Dance Latin (Duo & Combi)
    DPL - Professional Latin Showdance
    Pro-Am Latin

Timetable

De timetable is afhankelijk van het daadwerkelijk aantal deelnemende paren. Hierdoor kunnen er wijzigingen optreden in de timetable.
Zorg dat je uiterlijk 30 minuten voor het begin van je eerste ronde je rugnummer opgehaald hebt en wees 15 minuten voor iedere volgende ronde aanwezig.
We zorgen dat iedereen voldoende tijd heeft om om te kleden e.d.
Bedankt voor jullie medewerking.

Zaterdag

9:30 Deur Open      
10:30 Opening      
10:40 1e ronde National Amateur Adults Ballroom
  1e ronde MasterClass Over 50 Ballroom
  1e ronde Pre-Amateur Adults Latin
  1e ronde MasterClass Over 30 Ballroom
  1e ronde Pre-Amateur Over 30 Ballroom
  1e ronde MasterClass Adults Latin
12:20 1e ronde MasterClass Over 40 Ballroom
  2e ronde National Amateur Adults Ballroom
  Halve Finale MasterClass Over 50 Ballroom
  2e ronde Pre-Amateur Over 30 Ballroom
14:00 Halve Finale MasterClass Over 40 Ballroom
  Halve Finale Pre-Amateur Adults Latin
  1e ronde MasterClass Over 60 Ballroom
  2e ronde MasterClass Over 30 Ballroom
14:50 1e ronde MasterClass U10,U12,U14,U16,U19,U21 Latin
15:15 1e ronde National Amateur Over 30 Latin
  Halve Finale National Amateur Adults Ballroom
16:05 2e ronde MasterClass Adults Latin
  Finale MasterClass B Over 50 Ballroom
  Finale MasterClass B Over 40 Ballroom
  Finale Pre-Amateur B Adults Latin
  1e ronde DPL Latin Latin
  Finale National Amateur D/C/B Adults Ballroom
17:35 Pauze Dinerpauze    
18:30 Avond Programma    
  Finale MasterClass Exhibition Specials
  Finale DPL BR Showdance Ballroom
  Finale DPL Exhibition Specials
  Finale MasterClass Classic Showdance Ballroom
  DanceMasters Cup    
19:05 Finale MasterClass Over 50 Ballroom
  Finale Pre-Amateur Over 30 Ballroom
  Finale MasterClass Juv U10/U12 Latin
  Finale MasterClass Over 40 Ballroom
  Finale MasterClass Youth U19/U21 Latin
19:50 Finale Pre-Amateur A Adults Latin
  Finale MasterClass Over 60 Ballroom
  Finale MasterClass Over 30 Ballroom
  Finale MasterClass Jun U14/U16 Latin
  Finale National Amateur Over 30 Latin
20:35 Finale National Amateur A Adults Ballroom
  Finale DPL Latin Latin
    Prijsuitreiking DPL  
  Finale MasterClass Adults Latin
21:11   Prijsuitreiking    
22:00 PARTY TIME in de bar!    

Zondag

9:00 Deur Open      
10:00 1e ronde National Amateur Adults Latin
  1e ronde National Amateur Over 30 Ballroom
  1e ronde Pre-Amateur Adults Ballroom
11:20 Halve Finale National Amateur Adults Latin
  Halve Finale National Amateur Over 30 Ballroom
  Halve Finale Pre-Amateur Adults Ballroom
12:25 1e ronde MasterClass Over 40+50 Latin
  1e ronde MasterClass Adults Ballroom
  1e ronde MasterClass Over 30 Latin
13:15 Halve Finale MasterClass Adults Ballroom
13:45 1e ronde Studenten TeamMatch   Specials
  1e ronde Pre-Amateur Over 30 Latin
14:30 1e ronde MasterClass U10,U12,U14,U16,U19,U21 Ballroom
14:40 Finale Pre-Amateur C/B Adults Ballroom
  Finale National Amateur B Over 30 Ballroom
  Finale MasterClass B Adults Ballroom
15:10 1e ronde DPL Ballroom Ballroom
  Finale Studenten TeamMatch   Specials
15:55 Finale National Amateur C/B Adults Latin
  Finale MasterClass Over 40 Latin
  Finale MasterClass Jun U14/U16 Ballroom
  Finale Pre-Amateur Over 30 Latin
  Finale Pre-Amateur A Adults Ballroom
16:45 Finale MasterClass Youth U19/U21 Ballroom
  Finale MasterClass Juv U10/U12 Ballroom
  Finale MasterClass Over 50 Latin
  Finale MasterClass Over 30 Latin
  Finale National Amateur A Over 30 Ballroom
17:45 Finale National Amateur A Adults Latin
  Finale DPL LA Showdance Latin
  Finale DPL Ballroom Ballroom
18:10   Prijsuitreiking DPL  
  Finale MasterClass A Adults Ballroom
    Prijsuitreiking    

 

 
 

Alle datums

  • Van 15 juni 2019 10:00 tot 16 juni 2019 22:00

KvK: 40157258
Rabo: NL67RABO0363538747

Direct contact

Back to top